Grant Szkoła Demokracji

Szanowni Państwo chcieliśmy Was poinformować, że nasza szkoła wygrała grant Szkoła Demokracji 22/23 ogłoszony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Szczegóły projektu zostaną ogłoszone w późniejszym czasie! A już teraz gratulujemy pomysłodawcom Małemu Samorządowi, Samorządowi Uczniowskiemu oraz naszym nauczycielkom, które na co dzień są opiekunami SU: Natalii Kościelniak, Katarzynie Buczek, Beacie Widence.

Prezentacja działań w ramach grantu

„Mam Talent”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie “MAM TALENT”. W piątek 14 kwietnia o godzinie 12.35 pierwszy etap konkursu!

Prezentacja ze szczegółami dotyczącymi konkursu

Kącik gier planszowych

Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski pracują nad realizacją pierwszej inicjatywy w ramach grantu Szkoła Demokracji 22/23 Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Informacja o kąciku gier planszowych

Uroczyste otwarcie Kącika Gier i Zabaw Planszowych

W poniedziałek, 24 kwietnia, odbyło się uroczyste otwarcie Kącika Gier i Zabaw Planszowych. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu Uczniowskiego powitali gości w języku polskim i ukraińskim.
W kąciku znajduje się regulamin w obu językach, a członkowie SU wybrali gry, które pozwolą na zintegrowanie społeczności szkolnej.
Mamy nadzieję, że miejsce to będzie alternatywną opcją dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić przerwy śniadaniowe, obiadowe, godziny wychowawcze, czy zajęcia z edukacji społecznej w ciekawy sposób.

Prezentacja z uroczystego otwarcia Kącika Gier i Zabaw Planszowych

Maraton filmowy połączony z wieczornym maratonem gier planszowych/interaktywnych

Plakat zawierający informacje na temat maratonu.

Zapraszamy na filmik z wydarzenia: „Maraton filmowy połączony z wieczornym maratonem gier planszowych/interaktywnych” zrealizowanego w ramach grantu „Szkoła Demokracji 22/23” Centrum Edukacji Obywatelskiej. Pozdrawiamy Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski.

Prezentacja: „Maraton filmowy połączony z wieczornym maratonem gier planszowych/interaktywnych”

Śniadanie na trawie

W ramach grantu „Szkoła Demokracji 2022/2023” członkowie Samorządu Uczniowskiego (SU) oraz Małego Samorządu Uczniowskiego (MSU) zorganizowali wyjątkowe śniadanie na trawie z okazji Dnia Dziecka. To było naprawdę niesamowite przedsięwzięcie, które wprowadziło mnóstwo radości i integracji w społeczność szkolną.

Nasi uczniowie byli odpowiedzialni za prowadzenie zabaw, dbanie o stanowiska zadaniowe i przydzielanie punktów, a także tworzenie wspaniałej atmosfery. Ich zaangażowanie i energia były naprawdę inspirujące!

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć takie wyjątkowe chwile. Nasza szkoła to miejsce, gdzie integracja, zabawa i działanie idą w parze. Dzięki zaangażowaniu członków SU i MSU oraz całej społeczności szkolnej nasze wydarzenie było niezapomniane.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w imprezie. To właśnie dzięki Wam możemy tworzyć takie piękne wspomnienia i uczynić naszą szkołę jeszcze lepszym miejscem.

Do zobaczenia na kolejnych niezwykłych wydarzeniach!

Fotorelacja z Dnia Dziecka

Do zobaczenia na kolejnych niezwykłych wydarzeniach!

Podsumowanie działań w ramach grantu Szkoła Demokracji 22/23 Centrum Edukacji Obywatelskiej

Drodzy Uczniowie, tak niedawno otwieraliśmy nasz Kącik Gier Planszowych, planowaliśmy działania związane z organizacją nadchodzących imprez, a teraz przyszedł czas na podsumowanie naszych akcji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Fotorelacja ze spotkania podsumowującego Grant Szkoła Demokracji 22/23
Umiejętności