WYDAJE SIĘ, ŻE NIE MA DLA NAS RZECZY NIEMOŻLIWYCH. Zgłoszonych ponad 3000 prac, ale zwycięska jest u NAS:) Nowy Rok Szkolny rozpoczynamy od kolejnego sukcesu!!

OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna oraz Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” w którym udział wzięła nasza nauczycielka Beata Widenka wraz z uczniami.

16 laptopów wraz z mobilną szafą, zapewniającą możliwość przechowywania oraz zasilania laptopów trafi do naszej szkoły. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem, umożliwiający prezentowanie wyników pracy. Cały zestaw będzie miał możliwość przewożenia do dowolnej sali lekcyjnej i prowadzenia zajęć.

Prezentujemy zwycięską pracę i GRATULUJEMY !!!

Zwycięska praca „E- kreacje z pasją – zrób wrażenie w sieci”.
Skip to content