Każdego dnia staramy się pomóc tym, którzy oczekują pomocy choć czasami tak trudno im o nią poprosić. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę udziela bezpłatnej pomocy telefonicznej dzieciom i młodzieży potrzebującym wsparcia, opieki i ochrony oraz rodzicom i nauczycielom, którzy potrzebują wsparcia i informacji w sprawie przeciwdziałania i pomocy dzieciom przeżywającym kłopoty i trudności.

Do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Żorach dotarły materiały z Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Plakaty w języku polskim i ukraińskim wiszą już w różnych miejscach szkoły. Na uczniów z Ukrainy, przy wyjściu głównym szkoły, czekają także wizytówki z numerem telefonu zaufania.

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – 116 111

Telefon zaufania dla dzieci w języku ukraińskim i rosyjskim jest dostępny codziennie w godzinach 14:00-24:00

Telefon zaufania dla dzieci w języku polskim dostępny jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Pamiętajcie – nigdy nie jesteście sami!

Skip to content