W ramach grantu „Szkoła Demokracji 2022/2023” członkowie Samorządu Uczniowskiego (SU) oraz Małego Samorządu Uczniowskiego (MSU) zorganizowali wyjątkowe śniadanie na trawie z okazji Dnia Dziecka. To było naprawdę niesamowite przedsięwzięcie, które wprowadziło mnóstwo radości i integracji w naszą społeczność szkolną.

Nasi uczniowie byli odpowiedzialni za prowadzenie zabaw i innych aktywności, dbanie o stanowiska zadaniowe i przydzielanie punktów, a także tworzenie wspaniałej atmosfery. Ich zaangażowanie i energia były naprawdę inspirujące!

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć takie wyjątkowe chwile. Nasza szkoła to miejsce, gdzie integracja, zabawa i działanie idą w parze. Dzięki zaangażowaniu członków SU i MSU oraz całej społeczności szkolnej nasze wydarzenie było niezapomniane.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w imprezie. To właśnie dzięki Wam możemy tworzyć takie piękne wspomnienia i uczynić naszą szkołę jeszcze lepszym miejscem.

Do zobaczenia na kolejnych niezwykłych wydarzeniach!

Fotorelacja z Dnia Dziecka

Skip to content