W ramach konkursu “Szkolna aktywność fizyczna – aktywna przerwa” prezentujemy film pokazujący szkolną aktywność fizyczną uczniów naszej szkoły podejmowaną w trakcie przerw.
Celem konkursu jest promowanie i upowszechnianie programów szkolnej aktywności fizycznej oraz wdrażanie zadań zapobiegających zachowaniom sedentarnym (pozbawionym ruchu), uczniowskiej nudzie oraz agresji słownej i fizycznej.
Konkurs organizowany jest przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Partnerem konkursu jest Śląski Kurator Oświaty w Katowicach.

Film pokazujący szkolną aktywność fizyczną uczniów naszej szkoły podejmowaną w trakcie przerw w ramach konkursu
“Szkolna aktywność fizyczna – aktywna przerwa”.