Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Nasza szkoła bierze udział w projekcie i konkursie Akademii dojrzewania „Szkolna Ławka Przyjaciółek”.

„Szkolna Ławka Przyjaciółek” to miejsce, gdzie nastolatki mogą porozmawiać ze sobą, z nauczycielem, ze szkolnym psychologiem, z rodzicem. To miejsce, które ma zbliżyć, pomóc rozwiązać problem związany z okresem dojrzewania, problem z relacją, samooceną i każdy inny. To miejsce wyrażania swoich uczuć, myśli, wypowiedzenia problemu. „Szkolna Ławka Przyjaciółek” to symboliczne miejsce wsparcia, mówiące, że nastolatka w szkole nie pozostaje sama, co wymaga podkreślania po długiej izolacji w czasie pandemii, a także istotne jest w okresie dojrzewania, gdyż zapobiega poczuciu wykluczenia i samotności.

Na terenie naszej szkoły powstała taka ławeczka, w związku z tym prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt.

Link do głosowania: https://akademia-dojrzewania.pl/…/wez-udzial-w…

Nr naszej ławeczki to 410.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Skip to content