W dniu 12.05.2023 r. w naszej szkole odbył się XV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny dla uczniów klas III Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego PRZYRODNICZA WĘDRÓWKA PO WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM. Honorowy patronat nad konkursem sprawował prezydent Miasta Żory. Współorganizatorami konkursu byli: Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne i Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach reprezentowane przez panią Jadwigę Tabor. Konkurs rozpoczęła pani dyrektor Renata Gałużna. W konkursie zmierzyło się pięć 3-osobowych drużyn. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą i kreatywnością. Laureatami konkursu zostali przedstawiciele Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim, drugie miejsce wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Żorach, trzecie miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Świerklanach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział. W tym miejscu raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy: zaproszonym gościom, sponsorom i wszystkim tym, którzy wnieśli swój wkład w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Skip to content