Przedłużamy zbiórkę do 5 grudnia!

Drodzy Rodzice i Uczniowie, przed nami zima, czyli najcięższy czas dla niechcianych i porzuconych zwierząt. Po raz kolejny Szkolna Rada Wolontariatu organizuje zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt. Naszą pomocą chcemy otoczyć bezdomne koty i psy ze schroniska w Jastrzębiu Zdroju mieszczącego się na ul. Norwida 50 (Szeroka). Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji przez włączenie się do zbiórki darów dla niechcianych i porzuconych kotów i psów. Liczymy, że los zwierząt nie jest Wam obojętny.

Zbieramy:

  • dla psów: karma w puszkach lub saszetkach (mokra), sucha karma, przysmaki;
  • dla kotów: sucha karma w zamkniętych opakowaniach (nie na wagę), karma w saszetkach, karma w puszkach, żwirek.

Potrzebne są również: czyste koce, polary i ręczniki, miski, obroże, smycze, akcesoria/ zabawki przeznaczone dla psów i kotów (proszę nie przynosić maskotek).

Dary zbierane będą w świetlicy, przy wejściu głównym do szkoły oraz w przedszkolu od poniedziałku 7 listopada do 30 listopada.

Skip to content