26 października w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Czarodziejski nie tylko flet” we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną w Żorach odbyły się dwa koncerty edukacyjne. W pierwszym z nich uczestniczyli uczniowie klas 4-tych i 5-tych, w drugim – dzieci przedszkolne z grup B, D i E. Przedszkolaki i uczniowie zapoznali się z budową i brzmieniem skrzypiec. Uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej w Żorach i naszej szkoły, Hania Maryńczak i Maja Wiśniewska, zaprezentowały kilka utworów na skrzypcach. Młode artystki otrzymały gromkie brawa!

Za możliwość współpracy i pełne zaangażowanie dziękujemy serdecznie p. Agnieszce Bator-Skowrońskiej, nauczycielowi w klasie wiolonczeli w PSM w Żorach. Już wkrótce kolejne koncerty!