Stan na: 03.08.2022 ustalenia mogą ulec zmianie, w zależności od sytuacji zdrowotnej w kraju lub w regionie.

Klasy I:

Spotkania z rodzicami przed rozpoczęciem roku szkolnego 2022/ 2023:

  • klasy I (A i B) spotkanie odbędzie się 29. sierpnia 2022 r. (czwartek), godz. 17.00. Forma spotkania: stacjonarnie (na terenie placówki) czy on – line – zależeć będzie od sytuacji zdrowotnej w kraju lub w regionie.

Spotkania mają charakter organizacyjny (spotkanie ogólne, spotkanie z wychowawcą, ustalenia związane z początkiem roku).

Informacje dotyczące, do której klasy I będzie uczęszczać dziecko, zostaną przekazane rodzicom na zebraniu.

Klasy II – VIII

Spotkania z rodzicami w klasach starszych będą odbywały się we wrześniu. Forma spotkania: stacjonarnie (na terenie placówki) czy on – line – zależeć będzie od sytuacji zdrowotnej w kraju lub w regionie. Rodzice zostaną poinformowani o terminach spotkań przez wychowawców na początku września.

Skip to content