24.10.2024 r. w naszej szkole odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Po kilku godzinach intensywnych i niezwykle zaciętych rozgrywek wyłoniliśmy zwycięzców.
Nasze dziewczęta w niezawodnym składzie: Zuzanna Pyrek i Weronika Szymala zajęły III miejsce!
Natomiast nasi chłopcy w składzie: Jakub Pyrek, Oskar Owczarz, Filip Mrowiec i Maciej Par, wywalczyli II miejsce! Jest to ogromny sukces naszych wychowanków, którzy godnie i w duchu zasad fair play reprezentowali szkołę.
Całe wydarzenie nie odbyłoby się bez naszych niezawodnych uczniów z klas 7, którzy podjęli się trudu sędziowania i pomocy przy organizacji zawodów – Monika, Zuzia, Kinga, Filip, Fabio i Wojtek – dziękujemy!