Nasza szkoła po raz trzeci bierze udział w kampanii społecznej Lidl Polska „Szkoły pełne Talentów”.
Głównym celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacenie szkoły w pomoce dydaktyczne.
Akcja polega na zbieraniu TALENCIAKÓW (papierowych kuponów), które wydawane są w sklepach Lidl Polska od 2 września do 31 października.
Zebrane TALENCIAKI będziemy mogli wymienić na wybrane wyposażenie dla naszej placówki!
W jaki sposób przekazać TALENCIAKA ?
1) Przynieś kupony do szkoły i wrzuć je do specjalnie przygotowanych, kartonowych pudełek znajdujących się:
– przy wejściu do szkoły
– przy wejściu do przedszkola
2) Zeskanuj kod QR lub wejdź na stronę lidl.pl/szkoły, odszukaj naszą szkołę: „Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Żorach” i przekaż nam Talenciaka wpisując w wyznaczone miejsce specjalny kod.
Uwaga! Zeskanowanych samodzielnie Talenciaków nie wrzucamy już do pudełek!
Prosimy o wsparcie! Liczymy na Was!
Wszystkie reakcje: