Akcja „Pozytywna Uwaga” w naszej szkole była wyjątkową inicjatywą, która zjednoczyła społeczność uczniowską, nauczycieli i rodziców. Podczas tej akcji, rodzice uczniów klas 1-3 zaangażowali się w czytanie dzieciom, co nie tylko wspierało rozwój czytelniczy młodszych uczniów, ale także budowało więzi rodzinne.

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w kreatywnym przedsięwzięciu zatytułowanym „Gwiazdy Naszej Klasy”. Każdy uczestnik otrzymał kartkę z imieniem i nazwiskiem, którą mógł wypełnić miłymi słowami. To właśnie uczniowie byli twórcami tej magicznej galerii, wpisując pozytywne i wyjątkowe cechy swoich kolegów i koleżanek.

To nie koniec pozytywnych przeżyć. W ramach akcji „Pozytywna Uwaga”, uczniowie mieli również okazję wyrazić swoje uznanie wobec swoich kolegów, koleżanek oraz nauczycieli.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Fotorelacja z Akcji „Pozytywna Uwaga”

Skip to content