Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły i Przedszkola w Baranowicach we współpracy z ZSP nr 5 w Żorach realizuje na terenie miasta projekt Jak rakieta. Projekt polega na wykorzystaniu różnych form zajęć: zajęcia sportowe – tenis stołowy i badminton oraz jednorazowe zajęcia z tenisa ziemnego oraz squasha. W czasie zajęć odbywają się spotkania z przedstawicielami różnych dyscyplin sportowych i zawodów – lud?mi z pasją. Czas trwania projektu: od 28 stycznia do 16 grudnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie dzieci i dorosłych mieszkańców Żor w terminie od 28 stycznia do 16 grudnia 2016 roku. Nabór na zajęcia od 28. stycznia do 20. lutego 2016 roku i w trakcie trwania projektu w sekretariacie ZSP nr 5 w Żorach lub u nauczycieli prowadzących zajęcia. Decyduje kolejność zgłoszeń.