Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach i Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach zorganizowały Miejski Konkurs Plastyczny „Anioł”. Celem konkursu było m.in.
kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, rozwijanie twórczej wyobraźni i wrażliwości estetycznej. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu anioła w formie przestrzennej lub płaskiej. Jury oceniło prace w  3 kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VI, klasy VII – VIII. I miejsce w konkursie zajęła Estera Mika ( kl. IV a). Wyróżnienie otrzymali: Franciszek Śliwa( kl. I a) oraz Karolina Maryńczak (kl. VIII b)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy laureatom!

Skip to content