23.11.2022 r. w ramach realizacji innowacji pedagogicznej ,,Czarodziejski nie tylko flet” dzieci przedszkolne z grup B, D i E oraz uczniowie z klas czwartych i piątych wzięli udział w koncercie fletowym przygotowanym przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Żorach. Młodzi artyści odwiedzili naszą placówkę z Panią Agnieszką Bator-Skowrońską – nauczycielką PSM w Żorach. Przedszkolaki oraz czwarto- i piątoklasiści nie tylko zapoznali się z brzmieniem fletu poprzecznego, ale również dowiedzieli się do jakiej rodziny instrumentów on należy, jakie są inne rodzaje tego instrumentu, jaka jest jego budowa oraz w jaki sposób wydobywa się dźwięk. Młodzi fleciści otrzymali gromkie brawa! Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert!