W sobotę 26.11.2022 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Żorach rozegrany został  Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców Baranowic i uczniów ZSP nr 5 w Żorach. Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich uczestników i kibiców oraz  przedstawieniem zasad rywalizacji. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 6 stołów, przy których rywalizowali każdy z każdym w swojej kategorii. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. 

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • w kategorii chłopców klas I – III zwyciężył Tobiasz Rusek;
  • w kategorii dziewcząt klas IV-V najlepszą zawodniczką został Zuzanna Pyrek, a w klasach VI – VIII Tatiana Rusek;
  • w kategorii chłopców klas IV: I miejsce zajął Jakub Pyrek, II miejsce Bruno Jóźwiak – Reis;
  • w kategorii chłopców klas V: I miejsce zajął Oskar Owczarz, II miejsce Fabio Jóźwiak- Reis, III miejsce Filip Cwajkowski;
  • w kategorii kobiet zwyciężyła p. Sylwia Leszczyńska – Pyrek, II miejsce zajęła p. Tatiana Cwajkowska, III miejsce p. Karolina Rusek;
  • w kategorii mężczyzn: I miejsce zajął  p. Cezary Rusek, II miejsce Krzysztof Wieczorek, III miejsce Szczepan Szczygieł.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy sportowe.

Skip to content