Spotkania z rodzicami przedszkolaków przed rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023

• 29. sierpnia 2022 (poniedziałek) o godz. 16.30 – GRUPY A, B, C;
  • 29. sierpnia 2022 (poniedziałek) o godz. 17.00 – GRUPA D, E.

Spotkania mają charakter organizacyjny (spotkanie z wychowawcą, ustalenia związane z początkiem roku).

Informacje dotyczące, do której grupy będzie uczęszczać dziecko zostaną przekazane rodzicom na zebraniu.

Forma spotkania: on-line czy stacjonarnie, będzie zależeć od sytuacji epidemicznej w kraju .

Rozpoczęcie roku szkolnego – 1. września 2022 r. Przedszkolaki przychodzą do przedszkola zgodnie z deklaracjami rodziców ( śniadanie o godz. 8.30).

Zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych przedszkolaków odbędą się 30.08.2022 r. o godz. 10.00.

W co wyposażyć przedszkolaka

Przedszkolakowi należy przygotować:

• obuwie zmienne na gumowej podeszwie, łatwe do założenia,
  • ubrania na zmianę (spodnie, skarpetki, majtki, rajstopy, koszulka, bluza),
  • peleryna, kalosze,
  • chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka,
  • dzieci 6 – letnie: strój gimnastyczny – biała koszulka i granatowe spodenki lub getry w podpisanym worku.

Wszystkie przybory muszą być podpisane.

Kontakt

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z sekretariatem ZSP nr 5 w Żorach (32) 4353677 wew. 14.